Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Przewozy autokarowe Sindbad na trasie z Aachen do Bełchatów. Po prawej stronie przedstawione są aktualnie dostępne połączenia, z przedstawionych można wybrać jedno, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, miasta można zmienić proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad to największa w naszym kraju firma przewozowa, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i o firmie przewozowej Sindbad. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Postanowiłeś wybrać się do Bełchatów z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. W razie gdybyś miał pytania nasi pracownicy udzielą informacji na pytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, przekazać zapytanie mailem ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, warto więc wyjazd planować z kilku dniowym wyprzedzeniem, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jak są w formularzu w czwartym kroku pod hasłem taryfy.

Wyszczególnie ceny biletów to ceny ostateczne bez żadnych dodatkowych opłat. Sindbad życzy szerokiej drogi.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Bełchatów

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.