Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Bielsko-Biała. W prawej części znajduje się tabelka z połączeniami, data, godzina i cena za osobę, czerwony kolor ceny oznacza promocję. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Jest jedna z największych firm przewozowych w naszym kraju jak również w Europie, rozpoczęła działalność w 1983 roku. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy chętnie podróżują tą marką, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. W skład floty wchodzą nowoczesne i komfortowe autokary znanego niemieckiego koncernu Setra, tabor jest nieustanie rozwijany i modernizowany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Bielsko-Biała z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W sytuacji kiedy potrzebujesz pomocy lub masz pytania nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na Państwa zapytania, proszę dzwonić na podany telefon, wysyłając zapytanie na adres e-mail czy też wykorzystać formularz zapytania w na stronie kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Należy także nie zapominać o zniżkach, w wypadku gry przysługują.

Wypisane ceny autokarowych biletów to ceny ostateczne bez dodatkowych opłat i prowizji. Przewoźnik Sindbad życzy bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl