Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Międzynarodowe połączenie Sindbad z Aachen do Bochnia. Obecne w systemie połączenia znajdą Państwo w prawej części pod podanym kierunkiem, termin wyjazdu, czas wyjazdu a także cenę za jednego pasażera, cena w kolorze czerwonym jest promocją. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Od wielu lat firma przewozowa Sindbad jest liderem w naszym kraju, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Bochnia z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, przekazać zapytanie mailem bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, w wakacje i na święta wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Dostępne są również zniżki, jak są w formularzu w czwartym kroku pod hasłem taryfy.

Podane ceny biletów autokarowych to końcowa cene naturalnie bez opłat lub innych naliczeń. Firma przewozowa Sindbad życzy przyjemnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl