Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Połączenie międzynarodowe Sindbad relacji z Aachen do Bochnia. W tabelce znajdą Państwo aktualną siatkę połączeń, data, godzina i cena za osobę, czerwony kolor ceny oznacza promocję. Jeśli chcesz możesz zmień kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest obecnie liderem w ilości oferowanych połączeń międzynarodowych w Polsce, początek działalności firmy to rok 1983. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast w 21 krajach z wyjazdem z około 200 miast w Polsce. Flota to ponad dwieście nowoczesnych autokarów firmy Setra, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są także przewidziane przystanki.

Masz w planach wyjazd do Bochnia z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, proszę dzwonić na podany telefon, przekazać zapytanie mailem bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Należy także nie zapominać o zniżkach, gdy są możliwe do wybrania w opcji w formularzu.

Ceny biletów które Państwo widzą to ceny końcowe wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Sindbad życzy spokojnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Bochnia

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.