Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Oferta na sprzedaż autokarowego biletu na połączenie Sindbada z Aachen do Bolesławiec. Sprawdź w wyszukiwarce aktualne relacje, z przedstawionych kursów proszę zaznaczyć jeden, dostęne promocje są koloru czerwonego. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Od wielu lat firma przewozowa Sindbad jest liderem w naszym kraju, początek to rok 1983. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy korzystają z usług tej firmy, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Bolesławiec z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, jest możliwy kontakt telefoniczny, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie czy też wykorzystać formularz zapytania w na stronie kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, planowanie wyjazdu oraz kupno biletu proponujemy zacząć kilka dni wcześniej, w okresy świąteczne i wakacyjny w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Są również dostępnę zniżki, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Podane ceny biletów autokarowych to ceny ostateczne bez dodatkowych opłat i prowizji. Biuro podróży Sindbad życzy udanej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl