Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

W naszym portalu znajdziesz połączenia Sindbada z Aachen do Brzeg. Aktualne połączenia znajdują się w formularzu po prawej stronie, również zawiera ona datę z dniem tygodnia oraz godziną i ceną za przejazd dla jednej osoby, promocja to cena w kolorze czerwonym. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma Sindbad jest liderem na polskim rynku przewozowym, początek to rok 1983. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. W tym momencie ma blisko 200 nowoczesnych i komfortowych autokarów Setra, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Jeśli planujesz wyjazd do Brzeg z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. Jeśli tylko masz problem lub pytanie nasi pracownicy chętnie służą pomocą, proszę dzwonić na podany telefon, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i są cenami końcowymi naturalnie bez opłat lub innych naliczeń. Firma Sindbad życzy udanej i bezpiecznej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Brzeg

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.