Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Brzeg. Z prawej strony można sprawdzić aktualne połączenia na szukanej trasie, z przedstawionych kursów proszę zaznaczyć jeden, czerwony kolor ceny oznacza promocję. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Firma przewozowa Sindbad jest znana nie tylko w naszym kraju ale również w Europie, początek działalności firmy to rok 1983. W tym czasie dopracował się znacznej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. W swojej ofercie posiada połączenia do 320 miast europejskich oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Planujesz wyjazd do Brzeg z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie, jest możliwy kontakt telefoniczny, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, warto więc wyjazd planować z kilku dniowym wyprzedzeniem, w czasie wakacji i okresach świątecznych w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Dostępne są również zniżki, gdy są możliwe do wybrania w opcji w formularzu.

Wyszczególnie ceny biletów to ceny ostateczne wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Biuro podróży Sindbad życzy udanej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl