Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Aktualne połączenia Sindbad relacji z Aachen do Bydgoszcz. W tabeli są pokazane aktualne trasy połączeń, z przedstawionych można wybrać jedno, kolor czerwony informuje o aktualnej promocji. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Firma transportowa Sindbad jest numerem 1 na naszym rynku przewozów pasażerskich, działa od 1983 roku. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie w 21 krajach z wyjazdem z około 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, tabor jest nieustanie rozwijany i modernizowany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Masz w planach wyjazd do Bydgoszcz z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą na pytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w miesiącach kiedy przypadają różnego rodzaju święta w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Dostępne są również zniżki, jak są w formularzu w czwartym kroku pod hasłem taryfy.

Ceny biletów które Państwo widzą to ostateczna opłata i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Życzymy Państwu spokojnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl