Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Oferta przewozowa Sindbada na trasę z Aachen do Charków. Dostępne połączenia autokarowe znajdują się w prawej części, z możliwych kursów należy wybrać jeden, można spotkać ceny w kolorze czerwonym to ceny promocyjne. W każdym czasie można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Jest jedna z największych firm przewozowych w naszym kraju jak również w Europie, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, tabor jest cały czas odnawiany, firma również zakupuje nowe autokary. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Zamierzasz wyjechać do Charków z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę za jej pomocą kupisz bilet autokarowy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania nasi konsultanci dadzą odwiedź na każde zapytanie, można kontaktować się telefonicznie, przekazać zapytanie mailem względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Duże znaczenie ma termin wyjazdu na cenę biletu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Pamiętać należy o dostępnych rabatach, w razie gdy mają Państwo do nich prawo.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i to ceny końcowe bez dodatkowych opłat i prowizji. Przewoźnik Sindbad życzy bezpiecznej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Charków

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.