Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Zestawienie aktualnych połączeń autokarowych Sindbad z Aachen do Chełm. W tabeli są pokazane aktualne trasy połączeń, z wyszukanych przez system wyjazdów można wybrać tylko jeden, cena w kolorze czerwonym jest promocją. Jeśli chcesz możesz zmienić kryteria szukania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby dokonać zmiany miejscowości proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy chętnie podróżują tą marką, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. W obecnym czasie ma ok. dwieście autokarów Setra, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Chełm z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci dadzą odwiedź na każde zapytanie, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, przekazać zapytanie mailem czy też wykorzystać formularz zapytania w na stronie kontakt. Duże znaczenie ma termin wyjazdu na cenę biletu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w czasie wakacji i okresach świątecznych kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Ceny biletów które Państwo widzą to ceny końcowe bez żadnych dodatkowych opłat. Firma Sindbad życzy udanej i bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl