Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Przejazdy autokarem Sindbad z Aachen do Cherson. W systemie są połączenia autokarowe data i dzień tygodnia, godzina, przewoźnik cena za osobę, można spotkać ceny w kolorze czerwonym to ceny promocyjne. Jeśli chcesz możesz zmienić kryteria szukania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Sindbad obecnie jest największym przewoźnikiem w Polsce, początek to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, tabor którym dysponuje Sindbad jest ciągle rozbudowywany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Cherson z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. W przypadku kiedy miałbyś pytania nasi konsultanci chętnie służą pomocą, dzwoniąc na podany powyżej telefon, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, planowanie wyjazdu oraz kupno biletu proponujemy zacząć kilka dni wcześniej, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Dostępne są również zniżki, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Przedstawione ceny biletów to ceny końcowe oczywiście brak opłat czy prowizji. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Cherson

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.