Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Kurs autokarem przewoźnika Sindbad z Aachen do Chmelnizki. W prawej części znajdą Państwo połączenia, również zawiera ona datę z dniem tygodnia oraz godziną i ceną za przejazd dla jednej osoby, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, początek działalności firmy to rok 1983. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Postanowiłeś wybrać się do Chmelnizki z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W razie gdybyś miał pytania nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, lub wysłać zapytanie mailem bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w czasie wakacji i okresach świątecznych gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Proszę pamiętać o dodatkowych zniżkach, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Wypisane ceny autokarowych biletów to końcowa cene bez jakichkolwiek prowizji lub opłat dodatkowych. Życzymy Państwu spokojnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Chmelnizki

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.