Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Lista dostępnych połączeń międzynarodowych Sindbad z Aachen do Chojnice. Dostępne połączenia autokarowe znajdują się w prawej części, gdzie podane są informacje i dokonuje się wyboru kursu, można spotkać ceny w kolorze czerwonym to ceny promocyjne. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Firma Sindbad jest liderem na polskim rynku przewozowym, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy chętnie podróżują tą marką, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. W chwili obecnej posiada mniej więcej dwieście autokarów Setra, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Masz w planach wyjazd do Chojnice z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, można kontaktować się telefonicznie, wysyłając zapytanie na adres e-mail bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w czasie wakacji i okresach świątecznych w owym czasie ukazują się nowe miasta w wyszukiwarce i atrakcyjne ceny. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Podane ceny biletów autokarowych są cenami końcowymi oczywiście brak opłat czy prowizji. Z Sindbadem podróż minie szybko i bezpiecznie.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl