Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Podstrona przedstawia połączenie Sindbad z Aachen do Chojnice. Jak można zobaczyć po prawej stronie są aktualne połączenia, z możliwych kursów należy wybrać jeden, czerwony kolor to promocja. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma Sindbad jest liderem na polskim rynku przewozowym, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy chętnie podróżują tą marką, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, tabor jest stopniowo powiększany a autokary wymieniane na nowsze. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Masz w planach wyjazd do Chojnice z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, można kontaktować się telefonicznie, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie w zakładce kontakt można również wysłać zapytanie za pomocą formularza. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, o ile są dostępne do wybrania i ma się do nich prawo.

Przedstawione ceny biletów to ostateczna opłata oczywiście brak opłat czy prowizji. Zapraszamy do podróży z Sindbadem.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Chojnice

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.