Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Tanie przewozy Sindbadem z Aachen do Chorzów. Jak Państwo zauważyli w prawej części strony są przedstawione aktualne trasy, gdzie podane są informacje i dokonuje się wyboru kursu, promocja to cena w kolorze czerwonym. Kiedy chcesz możesz zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, działa od 1983 roku. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast w 21 krajach z wyjazdem z około 200 miast w Polsce. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, park autokarowy jest nieprzerwanie usprawniany i rozbudowywany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są także przewidziane przystanki.

Jeśli planujesz wyjazd do Chorzów z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki przy pomocy której w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą na pytanie, proszę dzwonić na podany telefon, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Pamiętać należy o dostępnych rabatach, o ile są dostępne do wybrania i ma się do nich prawo.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i są cenami ostatecznymi bez jakichkolwiek prowizji lub opłat dodatkowych. Zapraszamy do podróży z Sindbadem.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Chorzów

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.