Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Na tej stronie może kupić bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Chorzów. Aby zakupić bilet należy przejść do pokazanych połączeń autokarowych, z pokazanych proszę wybrać jedno, Dzisiejsze promocje to ceny w kolorze czerwonym. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miejscowości proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad to największa w naszym kraju firma przewozowa, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy chętnie podróżują tą marką, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są również planowane postoje zgodne z rozkładem jazdy.

Postanowiłeś wybrać się do Chorzów z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. W przypadku kiedy miałbyś pytania nasi konsultanci udzielą informacji na pytania, można do nas zadzwonić, lub wysłać zapytanie mailem lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, jak są w formularzu w czwartym kroku pod hasłem taryfy.

Wypisane ceny autokarowych biletów to ostateczna opłata bez jakichkolwiek prowizji lub opłat dodatkowych. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl