Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Aktualna trasa Sindbada z Aachen do Ciechanów. W wyszukiwarce znajdują się obecne połączenia, z pokazanych proszę wybrać jedno, czerwony kolor to promocja. Jeśli chcesz możesz zmień kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miejscowości proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Od wielu lat firma przewozowa Sindbad jest liderem w naszym kraju, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. W chwili obecnej posiada mniej więcej dwieście autokarów Setra, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Ciechanów z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą na pytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Duże znaczenie ma termin wyjazdu na cenę biletu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, w wakacje i na święta w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Ceny biletów które Państwo widzą są cenami końcowymi wolne od dodatkowych opłat. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl