Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Oferta na sprzedaż autokarowego biletu na połączenie Sindbada z Aachen do Cieszyn. W prawej części strony serwisu można zobaczyć aktualne połączenia, data i dzień tygodnia, godzina, przewoźnik cena za osobę, cena w kolorze czerwonym jest promocją. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miejscowości proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Od wielu lat firma przewozowa Sindbad jest liderem w naszym kraju, działa od 1983 roku. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Planujesz wyjazd do Cieszyn z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli tylko masz problem lub pytanie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową albo skorzystać z formularza na podstronie kontakt. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i to ceny ostateczne wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Sindbad życzy szerokiej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl