Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Tanie bilety na połączenie Sindbad z Aachen do Czerkasy. Aktualne połączenia znajdują się w formularzu po prawej stronie, dodatkowo termin podróży, godzina i aktualna cena za jedną osobę, czerwony kolor ceny oznacza promocję. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma Sindbad jest liderem na polskim rynku przewozowym, początek działalności firmy to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. W obecnym czasie ma ok. dwieście autokarów Setra, tabor którym dysponuje Sindbad jest ciągle rozbudowywany i modernizowany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są również planowane postoje zgodne z rozkładem jazdy.

Postanowiłeś wybrać się do Czerkasy z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, jeśli mają Państwo czas proponujemy dokładne sprawdzenie oferty przed wyjazdem, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Są również dostępnę zniżki, w wypadku gry przysługują.

Wypisane ceny autokarowych biletów są cenami końcowymi bez dodatkowych opłat i prowizji. Firma przewozowa Sindbad życzy przyjemnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Czerkasy

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.