Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Tani bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Czersk. Obecne w systemie połączenia znajdą Państwo w prawej części pod podanym kierunkiem, z wyszukanych przez system wyjazdów można wybrać tylko jeden, promocja to cena w kolorze czerwonym. Można w dowolnym czasie dokonać zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest obecnie liderem w ilości oferowanych połączeń międzynarodowych w Polsce, początek to rok 1983. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie w 21 krajach z wyjazdem z około 200 miast w Polsce. W skład floty wchodzą nowoczesne i komfortowe autokary znanego niemieckiego koncernu Setra, park autokarowy jest nieprzerwanie usprawniany i rozbudowywany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są poza tym planowo będą przystanki na odpoczynek.

Postanowiłeś wybrać się do Czersk z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce przy pomocy której w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy chętnie służą pomocą, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową albo skorzystać z formularza na podstronie kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w miesiącach kiedy przypadają różnego rodzaju święta w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Są również dostępnę zniżki, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Przedstawione ceny biletów to ceny ostateczne wolne od dodatkowych opłat. Przewoźnik Sindbad życzy bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl