Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Połączenie międzynarodowe Sindbad relacji z Aachen do Czersk. Aby kupić bilet przejdź do wyników wyszukiwania gdzie są pokazane aktualne połączenia, również zawiera ona datę z dniem tygodnia oraz godziną i ceną za przejazd dla jednej osoby, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, gdy chcesz zmienić miasto wyjazdu lub przyjazdu proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest obecnie liderem w ilości oferowanych połączeń międzynarodowych w Polsce, oferuje swoje usługi przewozowe od 1983 roku. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, tabor jest przez cały czas unowocześniany, aby polepszyć komfort jazdy. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Zamierzasz wyjechać do Czersk z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci z przyjemnością odwiedzą na pytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie albo skorzystać z formularza na podstronie kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Proszę pamiętać o dodatkowych zniżkach, gdy są możliwe do wybrania w opcji w formularzu.

Wyszczególnie ceny biletów to końcowa cene i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Z Sindbadem podróż minie szybko i bezpiecznie.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Czersk

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.