Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Międzynarodowe połączenie Sindbad z Aachen do Częstochowa. Jak można zobaczyć po prawej stronie są aktualne połączenia, z wyszukanych przez system wyjazdów można wybrać tylko jeden, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma transportowa Sindbad jest numerem 1 na naszym rynku przewozów pasażerskich, początek to rok 1983. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. W swojej ofercie posiada połączenia do 320 miast europejskich zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Flota to ponad dwieście nowoczesnych autokarów firmy Setra, tabor jest cały czas odnawiany, firma również zakupuje nowe autokary. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Masz w planach wyjazd do Częstochowa z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci dadzą odwiedź na każde zapytanie, można do nas zadzwonić, przekazać zapytanie mailem względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, oczywiście jeśli są możliwości i czas należy podróż zaplanować wcześniej, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Należy także nie zapominać o zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i są cenami końcowymi oczywiście brak opłat czy prowizji. Sindbad życzy spokojnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl