Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Podstrona przedstawia połączenie Sindbad z Aachen do Człuchów. Dostępne połączenia autokarowe znajdują się w prawej części, z pokazanych proszę wybrać jedno, czerwony kolor ceny oznacza promocję. Kiedy chcesz możesz zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, działa od 1983 roku. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, tabor jest w miarę możliwości wciąż powiększany i unowocześniany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są również planowane postoje zgodne z rozkładem jazdy.

Masz w planach wyjazd do Człuchów z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W sytuacji kiedy potrzebujesz pomocy lub masz pytania nasi konsultanci z chęcią pomogą i odpowiedzą na każde zapytanie, można kontaktować się telefonicznie, wysyłając zapytanie na adres e-mail bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, warto więc wyjazd planować z kilku dniowym wyprzedzeniem, w wakacje i na święta gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Należy także nie zapominać o zniżkach, w przypadku jeżeli przysługują.

Ceny biletów które Państwo widzą są cenami ostatecznymi oczywiście brak opłat czy prowizji. Firma przewozowa Sindbad życzy przyjemnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl