Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Sprzedaż biletów autokarowych Sindbada na trasę z Aachen do Dzierżoniów. W systemie są połączenia autokarowe data i dzień tygodnia, godzina, przewoźnik cena za osobę, czerwony kolor to dostępna promocja. Gdy chcesz możesz zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma przewozowa Sindbad jest znana nie tylko w naszym kraju ale również w Europie, początek to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, tabor jest nieustanie rozwijany i modernizowany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Jeśli planujesz wyjazd do Dzierżoniów z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. W przypadku kiedy miałbyś pytania nasi konsultanci udzielą informacji na pytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, wysyłając zapytanie na adres e-mail albo skorzystać z formularza na podstronie kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w wakacje i na święta w owym czasie ukazują się nowe miasta w wyszukiwarce i atrakcyjne ceny. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Wyszczególnie ceny biletów to ceny ostateczne i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Firma przewozowa Sindbad życzy przyjemnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl