Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Międzynarodowe połączenie Sindbad z Aachen do Ełk. Po prawej stronie przedstawione są aktualnie dostępne połączenia, z możliwych kursów należy wybrać jeden, Dzisiejsze promocje to ceny w kolorze czerwonym. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Sindbad to największa w naszym kraju firma przewozowa, działa od 1983 roku. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy chętnie podróżują tą marką, i o firmie przewozowej Sindbad. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, tabor jest często udoskonalany i zakupywane są nowe autokary. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Planujesz wyjazd do Ełk z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na Państwa zapytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, jeśli mają Państwo czas proponujemy dokładne sprawdzenie oferty przed wyjazdem, w czasie wakacji i okresach świątecznych kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Pamiętać należy o dostępnych rabatach, w przypadku jeżeli przysługują.

Przedstawione ceny biletów są cenami ostatecznymi wolne od dodatkowych opłat. Przewoźnik Sindbad życzy bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl