Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Gdańsk. Sprawdź w wyszukiwarce aktualne relacje, data, godzina i cena za osobę, dostęne promocje są koloru czerwonego. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Od wielu lat firma przewozowa Sindbad jest liderem w naszym kraju, rozpoczęła działalność w 1983 roku. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy chętnie podróżują tą marką, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. W obecnym czasie ma ok. dwieście autokarów Setra, tabor jest cały czas odnawiany, firma również zakupuje nowe autokary. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są poza tym planowo będą przystanki na odpoczynek.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Gdańsk z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, można do nas zadzwonić, lub wysłać zapytanie mailem ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, nakłaniamy aby bilet nabyć kilka dni przed podróżą., również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Są również dostępnę zniżki, o ile są dostępne do wybrania i ma się do nich prawo.

Podane ceny biletów autokarowych są cenami końcowymi bez jakichkolwiek prowizji lub opłat dodatkowych. Zapraszamy do podróży z Sindbadem.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl