Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Kup tani bilet autokarowy Sindbad, kurs z Aachen do Gdynia. Aby zakupić bilet należy przejść do pokazanych połączeń autokarowych, Wybierz jedno z przedstawionych, czerwony kolor to dostępna promocja. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest największą firmą przewozową w naszym kraju, początek to rok 1983. W tym czasie dopracował się znacznej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są także przewidziane przystanki.

Jeśli planujesz wyjazd do Gdynia z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie, można kontaktować się telefonicznie, lub wysłać zapytanie mailem w zakładce kontakt można również wysłać zapytanie za pomocą formularza. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, wskazany jest zakup kilka dni przed podróżą, w wakacje i na święta w owym czasie ukazują się nowe miasta w wyszukiwarce i atrakcyjne ceny. Są również dostępnę zniżki, gdy oczywiście są możliwe do wykorzystania.

Ceny biletów które Państwo widzą to ostateczna opłata bez dodatkowych opłat i prowizji. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl