Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Aktualne połączenia Sindbad relacji z Aachen do Gliwice. W prawej części znajduje się tabelka z połączeniami, dodatkowo termin podróży, godzina i aktualna cena za jedną osobę, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby dokonać zmiany miejscowości proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest największą firmą przewozową w naszym kraju, oferuje swoje usługi przewozowe od 1983 roku. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy korzystają z usług tej firmy, i o firmie przewozowej Sindbad. Oferuje przewozy do ponad 300 miast w Europie z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, park autobusowy jest ciągle polepszany i rozbudowywany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Planujesz wyjazd do Gliwice z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli tylko masz problem lub pytanie nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą na pytanie, proszę dzwonić na podany telefon, lub wysłać zapytanie mailem lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Dostępne są również zniżki, o ile są dostępne do wybrania i ma się do nich prawo.

Przedstawione ceny biletów są cenami ostatecznymi wolne od dodatkowych opłat. Życzymy Państwu spokojnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl