Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Kup tani bilet autokarowy Sindbad, kurs z Aachen do Głogów. Jak można zobaczyć po prawej stronie są aktualne połączenia, z możliwych kursów należy wybrać jeden, można spotkać ceny w kolorze czerwonym to ceny promocyjne. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Jest jedna z największych firm przewozowych w naszym kraju jak również w Europie, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. Aktualnie dysponuje ponad dwustoma nowymi i komfortowo wyposażonymi autokarami Setra, tabor jest cały czas odnawiany, firma również zakupuje nowe autokary. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Planujesz wyjazd do Głogów z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki przy pomocy której w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania nasi konsultanci z przyjemnością odwiedzą na pytanie, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w okresy świąteczne i wakacyjny w owym czasie ukazują się nowe miasta w wyszukiwarce i atrakcyjne ceny. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, o ile są dostępne do wybrania i ma się do nich prawo.

Wyszczególnie ceny biletów są cenami ostatecznymi wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Firma Sindbad życzy udanej i bezpiecznej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Głogów

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.