Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Przewozy autokarowe Sindbad na trasie z Aachen do Głogów. W prawej części strony serwisu można zobaczyć aktualne połączenia, data wyjazdu wraz z godziną oraz cena za 1 osobę, czerwony kolor to promocja. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, miasta można zmienić proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest obecnie liderem w ilości oferowanych połączeń międzynarodowych w Polsce, działa od 1983 roku. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i o firmie przewozowej Sindbad. Duża baza połączeń stanowi ponad 320 miast europejskich z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Głogów z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W razie gdybyś miał pytania nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, przekazać zapytanie mailem lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, w okresy świąteczne i wakacyjny wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Są również dostępnę zniżki, kiedy są dostępne jest możliwość wyboru jeżeli oczywiście przysługują.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i są cenami końcowymi oczywiście brak opłat czy prowizji. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl