Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Tanie bilety na połączenie Sindbad z Aachen do Głogówek. Jak Państwo zauważyli w prawej części strony są przedstawione aktualne trasy, z pokazanych proszę wybrać jedno, czerwony kolor to dostępna promocja. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Jest jedna z największych firm przewozowych w naszym kraju jak również w Europie, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. W tym czasie dopracował się znacznej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. W swojej ofercie posiada połączenia do 320 miast europejskich zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. Obecnie posiada ponad dwieście autobusów znanej niemieckiej firmy Setra komfortowo wyposażonych, park autokarowy jest nieprzerwanie usprawniany i rozbudowywany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są ponadto trzeba wziąć pod uwagę postoje tak jak na rozkładzie jazdy.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Głogówek z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń przy pomocy której w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy z przyjemnością odwiedzą na pytanie, można kontaktować się telefonicznie, przekazać zapytanie mailem lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Są również dostępnę zniżki, w wypadku gry przysługują.

Ceny biletów które Państwo widzą to ostateczna opłata oczywiście brak opłat czy prowizji. Sindbad życzy spokojnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Głogówek

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.