Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Oferta przewozowa Sindbada na trasę z Aachen do Głogówek. W systemie są połączenia autokarowe Wybierz jedno z przedstawionych, kolor czerwony informuje o aktualnej promocji. Jeśli chcesz możesz zmienić kryteria szukania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Sindbad obecnie jest największym przewoźnikiem w Polsce, ponad 30 lat działalności firmy. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Duża baza połączeń stanowi ponad 320 miast europejskich oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. W skład floty wchodzą nowoczesne i komfortowe autokary znanego niemieckiego koncernu Setra, tabor jest nieustannie rozwijany i modernizowany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są poza tym planowo będą przystanki na odpoczynek.

Zamierzasz wyjechać do Głogówek z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy chętnie służą pomocą, proszę dzwonić na podany telefon, lub wysłać zapytanie mailem ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, w miesiącach kiedy przypadają różnego rodzaju święta gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, kiedy są dostępne jest możliwość wyboru jeżeli oczywiście przysługują.

Podane ceny biletów autokarowych są cenami końcowymi bez żadnych dodatkowych opłat. Życzymy Państwu spokojnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl