Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Kurs autokarem przewoźnika Sindbad z Aachen do Gniezno. Po prawej stronie przedstawione są aktualnie dostępne połączenia, Teraz wybierz tylko jedno połączenie z pokazanych, Dzisiejsze promocje to ceny w kolorze czerwonym. Jeśli chcesz możesz zmień kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Jest jedna z największych firm przewozowych w naszym kraju jak również w Europie, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy w 21 krajach z wyjazdem z około 200 miast w Polsce. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, tabor jest przez cały czas unowocześniany, aby polepszyć komfort jazdy. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Jeśli planujesz wyjazd do Gniezno z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Jeśli masz pytania nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, jest możliwy kontakt telefoniczny, wysyłając zapytanie na adres e-mail albo skorzystać z formularza na podstronie kontakt. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Są również dostępnę zniżki, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Ceny biletów które Państwo widzą to ostateczna opłata oczywiście brak opłat czy prowizji. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl