Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Przewozy autokarowe Sindbad na trasie z Aachen do Gorzów Śląski. Dostępne połączenia autokarowe znajdują się w prawej części, z wyszukanych przez system wyjazdów można wybrać tylko jeden, czerwony kolor to dostępna promocja. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Sindbad to największa w naszym kraju firma przewozowa, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. Przez ten okres zyskał sporą liczbę zaufanych klientów którzy korzystają z usług tej firmy, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. Flota to ponad dwieście nowoczesnych autokarów firmy Setra, tabor jest wciąż powiększany i unowocześniany. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są także przewidziane przystanki.

Jeśli planujesz wyjazd do Gorzów Śląski z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania nasi konsultanci z przyjemnością odwiedzą na pytanie, jest możliwy kontakt telefoniczny, wysyłając zapytanie na adres e-mail czy też wykorzystać formularz zapytania w na stronie kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, proponujemy więc planować zakup kilka dni przed wyjazdem, w miesiącach kiedy przypadają różnego rodzaju święta gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Proszę pamiętać o dodatkowych zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Ceny biletów które Państwo widzą są cenami ostatecznymi i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Sindbad życzy spokojnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Gorzów Śląski

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.