Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Kurs autokarem przewoźnika Sindbad z Aachen do Gorzów Wielkopolski. Aby kupić bilet przejdź do wyników wyszukiwania gdzie są pokazane aktualne połączenia, data i dzień tygodnia, godzina, przewoźnik cena za osobę, czerwony kolor to promocja. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, gdy chcesz zmienić miasto wyjazdu lub przyjazdu proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest największą firmą przewozową w naszym kraju, już ponad 30 lat, działamy od 1983 r.. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy korzystają z usług tej firmy, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. W chwili obecnej posiada mniej więcej dwieście autokarów Setra, tabor jest przez cały czas unowocześniany, aby polepszyć komfort jazdy. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Masz w planach wyjazd do Gorzów Wielkopolski z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W przypadku kiedy miałbyś pytania nasi konsultanci odpowiedzą na każde pytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, nakłaniamy aby bilet nabyć kilka dni przed podróżą., w okresach wakacyjnym i świątecznym wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Należy także nie zapominać o zniżkach, gdy oczywiście są możliwe do wykorzystania.

Ceny biletów które Państwo widzą to ceny ostateczne bez jakichkolwiek prowizji lub opłat dodatkowych. Życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl