Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Połączenia autobusowe Sindbada z Aachen do Gorzów Wielkopolski. Jak można zobaczyć po prawej stronie są aktualne połączenia, z pokazanych proszę wybrać jedno, czerwony kolor to dostępna promocja. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, gdy chcesz zmienić miasto wyjazdu lub przyjazdu proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest największą firmą przewozową w naszym kraju, początek to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, i o firmie przewozowej Sindbad. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, park autobusowy jest ciągle polepszany i rozbudowywany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Masz w planach wyjazd do Gorzów Wielkopolski z Aachen przejdź do naszej wyszukiwarki połączeń gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na Państwa zapytania, proszę dzwonić na podany telefon, przekazać zapytanie mailem lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Duże znaczenie ma termin wyjazdu na cenę biletu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i to ceny ostateczne bez żadnych dodatkowych opłat. Biuro podróży Sindbad życzy udanej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Gorzów Wielkopolski

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.