Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Międzynarodowe przewozy Sindbadem relacji z Aachen do Iława. W wyszukiwarce jest przedstawiona siatka połączeń autokarowych data, godzina i cena za osobę, kolor czerwony informuje o aktualnej promocji. W dowolnej chwili jest możliwość zmiany kryteriów wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, rozpoczęła działalność w 1983 roku. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy korzystają z usług tej firmy, i o firmie przewozowej Sindbad. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. W chwili obecnej posiada mniej więcej dwieście autokarów Setra, tabor jest cały czas odnawiany, firma również zakupuje nowe autokary. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są również planowane postoje zgodne z rozkładem jazdy.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Iława z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Gdy masz pytania nasi konsultanci udzielą informacji na pytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, posłać pytanie na naszą skrzynkę mail lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, jeśli mają Państwo czas proponujemy dokładne sprawdzenie oferty przed wyjazdem, w okresy świąteczne i wakacyjny kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Są również dostępnę zniżki, w wypadku gry przysługują.

Ceny biletów które Państwo widzą są cenami końcowymi wolne od dodatkowych opłat. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl