Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Zestawienie aktualnych połączeń autokarowych Sindbad z Aachen do Inowrocław. W tabelce znajdą Państwo aktualną siatkę połączeń, termin wyjazdu, czas wyjazdu a także cenę za jednego pasażera, cena w kolorze czerwonym jest promocją. Gdy chcesz możesz zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, gdy chcesz zmienić miasto wyjazdu lub przyjazdu proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Firma przewozowa Sindbad jest znana nie tylko w naszym kraju ale również w Europie, początek to rok 1983. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy chętnie podróżują tą marką, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. W obecnym czasie ma ok. dwieście autokarów Setra, park autobusowy jest bezustannie zwiększany oraz unowocześniany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są także przewidziane przystanki.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Inowrocław z Aachen zapraszamy do naszej wyszukiwarki za pomocą której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy dadzą odwiedź na każde zapytanie, dzwoniąc na podany powyżej telefon, lub wysłać zapytanie mailem czy też wykorzystać formularz zapytania w na stronie kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, warto więc wyjazd planować z kilku dniowym wyprzedzeniem, w miesiącach kiedy przypadają różnego rodzaju święta kiedy pojawiają się nowe kierunki oraz ceny promocyjne. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, w razie gdy mają Państwo do nich prawo.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i to końcowa cene i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl