Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Międzynarodowe połączenie Sindbad z Aachen do Jastrzębie Zdrój. Jak można zobaczyć po prawej stronie są aktualne połączenia, z pokazanych proszę wybrać jedno, cena w kolorze czerwonym jest promocją. W dowolnym czasie jest możliwość zmiany (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, miasta można zmienić proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Firma przewozowa Sindbad jest znana nie tylko w naszym kraju ale również w Europie, rozpoczęła działalność w 1983 roku. W tak długim czasie zdobył liczne grono klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. W tym momencie ma blisko 200 nowoczesnych i komfortowych autokarów Setra, tabor jest często udoskonalany i zakupywane są nowe autokary. Aby umilić trwającą czasami kilkanaście godzin podróż są wyświetlane filmy, są także przewidziane przystanki.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Jastrzębie Zdrój z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę przy pomocy której w kilka minut kupisz bilet autokarowy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania nasi konsultanci chętnie służą pomocą, można kontaktować się telefonicznie, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie bądź posłużyć się umieszczonym w kontaktach prostym formularzem. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, warto więc wyjazd planować z kilku dniowym wyprzedzeniem, a także również zwrócić uwagę na okresy świąteczne oraz wakacyjne wtedy to można zobaczyć nowe połączenia i atrakcyjne ceny. Proszę pamiętać o dodatkowych zniżkach, jeśli są możliwe do wyboru w 4 kroku zakupu biletu.

Wyszczególnie ceny biletów to ceny końcowe wolne od dodatkowych opłat. Życzymy Państwu spokojnej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Aachen Jastrzębie Zdrój

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.