Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Lista dostępnych połączeń międzynarodowych Sindbad z Aachen do Jastrzębie Zdrój. W wyszukiwarce przedstawione są aktualne połączenia, Wybierz jedno z przedstawionych, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. Jeśli chcesz możesz zmienić kryteria szukania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, można również zmienić miasta proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Sindbad obecnie jest największym przewoźnikiem w Polsce, początek to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy z przyjemnością korzystają z usług Sindbada, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Siatka połączeń międzynarodowych do 320 miast z wyjazdem z jednego z 200 miast w Polsce. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Planujesz wyjazd do Jastrzębie Zdrój z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę za jej pomocą kupisz bilet autokarowy. W wypadku kiedy nie wiesz co zrobić lub masz pytania nasi pracownicy udzielą informacji na pytania, można dzwonić na podany wyżej numer telefonu, wysyłając zapytanie na adres e-mail w zakładce kontakt można również wysłać zapytanie za pomocą formularza. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, oczywiście jeśli są możliwości i czas należy podróż zaplanować wcześniej, w wakacje i na święta w tym czasie pojawiają się tańszych ofert i większą ilość połączeń. Pamiętać należy o dostępnych rabatach, w wypadku gry przysługują.

W tabelce są ceny biletów autokarowych i to ceny ostateczne naturalnie bez opłat lub innych naliczeń. Z Sindbadem podróż minie szybko i bezpiecznie.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl