Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Połączenia autobusowe Sindbada z Aachen do Jelenia Góra. Obecne w systemie połączenia znajdą Państwo w prawej części pod podanym kierunkiem, gdzie podane są informacje i dokonuje się wyboru kursu, promocja to cena w kolorze czerwonym. W każdej chwili można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby dokonać zmiany miejscowości proszę przejść do nowego wyszukiwania.

Firma Sindbad jest liderem na polskim rynku przewozowym, firma oferuje swoje usługi od 1983 r.. W tak długim okresie doczekał się pokaźnej grupy klientów którzy chętnie podróżują tą marką, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Realizuje połączenia do 320 miast w Europie rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. Dziś ma około dwustu najnowszej generacji autokarów Setra spełniających wymagania każdego pasażera, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są także przewidziane przystanki.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Jelenia Góra z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki gdzie w kilka minut kupisz bilet autokarowy. W sytuacji kiedy potrzebujesz pomocy lub masz pytania nasi konsultanci udzielą odpowiedzi na Państwa zapytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Cena biletu w dużej mierze uzależniona jest od daty wyjazdu, planowanie wyjazdu oraz kupno biletu proponujemy zacząć kilka dni wcześniej, w okresy świąteczne i wakacyjny wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Warto również pamiętać o obowiązujących zniżkach, jeżeli są dostępne pojawią się one w trakcie zakupu biletu autokarowego.

Ceny biletów które Państwo widzą to ceny ostateczne wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Życzymy spokojnej i bezpiecznej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl