Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Na tej stronie może kupić bilet autokarowy Sindbad z Aachen do Kalisz. W wyszukiwarce znajdują się obecne połączenia, również zawiera ona datę z dniem tygodnia oraz godziną i ceną za przejazd dla jednej osoby, cena koloru czerwonego jest aktualną promocją. Jeśli chcesz możesz zmienić kryteria szukania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeśli chcemy zmienić miejscowość proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest aktualnie największa firma przewozowa nie tylko w naszym kraju, działa od 1983 roku. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy korzystają z usług tej firmy, i mają pochlebną opinię o usługach Sindbada. Duża baza połączeń stanowi ponad 320 miast europejskich oraz wyjazd lub przyjazd do jednego z 200 miast w Polsce. W skład floty wchodzą nowoczesne i komfortowe autokary znanego niemieckiego koncernu Setra, park autokarowy jest nieprzerwanie usprawniany i rozbudowywany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są też zaplanowane przerwy związane z przystankami.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Kalisz z Aachen skorzystaj z naszej wyszukiwarki w której w kilka chwil kupisz bilet autokarowy. Gdybyś miał zapytanie nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, można kontaktować się telefonicznie, przekazać zapytanie mailem ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Koszt biletu zależy przede wszystkim od terminu wyjazdu, planowanie wyjazdu oraz kupno biletu proponujemy zacząć kilka dni wcześniej, w wakacje i na święta wtedy w systemie pojawiają się atrakcyjne ceny i nowe połączenia. Pamiętać należy o dostępnych rabatach, w wypadku gry przysługują.

Podane ceny biletów autokarowych są cenami końcowymi naturalnie bez opłat lub innych naliczeń. Życzymy Państwu spokojnej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl