Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Tanie przewozy Sindbadem z Aachen do Katowice. Z prawej strony można sprawdzić aktualne połączenia na szukanej trasie, termin wyjazdu, czas wyjazdu a także cenę za jednego pasażera, cena w kolorze czerwonym jest promocją. Jeżeli chcesz w każdej chwli możesz zmienić parametry wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, jeżeli chcemy dokonać zmiany miast wyjazdu i przyjazdu proszę wybrać po lewej stronie na dole nowe wyszukiwanie.

Sindbad obecnie jest największym przewoźnikiem w Polsce, początek działalności firmy to rok 1983. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy chętnie podróżują tą marką, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy zaczynając podróż jednym z 200 miast w Polsce. W chwili obecnej posiada mniej więcej dwieście autokarów Setra, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. Aby uprzyjemnić długą podróż w jej trakcie jest odtwarzany film, są również planowane postoje zgodne z rozkładem jazdy.

Planujesz wyjazd do Katowice z Aachen wykorzystując naszą wyszukiwarkę za jej pomocą kupisz bilet autokarowy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania nasi konsultanci z przyjemnością odwiedzą na pytanie, można kontaktować się telefonicznie, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową lub za pomocą formularza w zakładce kontakt. Warto zwrócić uwagę na cenę biletu która zależy od daty planowego wyjazdu, nakłaniamy aby bilet nabyć kilka dni przed podróżą., również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne w owym czasie ukazują się nowe miasta w wyszukiwarce i atrakcyjne ceny. Proszę pamiętać o dodatkowych zniżkach, gdy są możliwe do wybrania w opcji w formularzu.

Przedstawione ceny biletów są cenami ostatecznymi wolnymi bez prowizji lub innych opłat. Firma przewozowa Sidbad życzy szerokej drogi.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl