Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Połączenie autobusowe Sindbad na trasie z Aachen do Kędzierzyn-Koźle. W prawej części znajdą Państwo połączenia, data, godzina i cena za osobę, czerwony kolor to promocja. Jeśli chcesz możesz zmień kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, aby zmienić miasta proszę wybrać nowe wyszukiwanie.

Firma transportowa Sindbad jest numerem 1 na naszym rynku przewozów pasażerskich, rozpoczęła działalność w 1983 roku. Przez ten czas dorobił się sporej grupy klientów którzy co jakiś czas podróżują naszą firmą, oraz maja dobrą opinię o przewozach Sindbada. Można wybrać się do jednego z 300 europejskich miast z możliwością wyjazdu z ponad 200 miast w naszym kraju. Flota to ponad dwieście nowoczesnych autokarów firmy Setra, park autobusowy jest stale ulepszany i rozwijany. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są poza tym planowo będą przystanki na odpoczynek.

Nosisz się z zamiarem wyjazdu do Kędzierzyn-Koźle z Aachen zacznij pracę na naszej wyszukiwarce przy użyciu której w parę minut kupisz bilet autokarowy. W sytuacji kiedy potrzebujesz pomocy lub masz pytania nasi konsultanci udzielą informacji na pytania, jest możliwy kontakt telefoniczny, przesyłając zapytanie na nasz adres podany na stronie względnie przy pomocy prostego formularza kontaktowego który znajdą Państwo w ostatniej zakładce. Duże znaczenie ma termin wyjazdu na cenę biletu, mając kilka dni przed wyjazdem warto sprawdzić wszystkie oferty, również proszę skupić uwagę na okresy świąteczne gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Dostępne są również zniżki, kiedy są dostępne jest możliwość wyboru jeżeli oczywiście przysługują.

Ceny biletów które Państwo widzą są cenami ostatecznymi oczywiście brak opłat czy prowizji. Biuro podróży Sindbad życzy udanej podróży.
Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl