Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00
Nie wiesz jak kupić bilet autokarowy proszę zapoznać się opisem na stronie Zakup biletu.

Połączenie autokarowe Sindbad na trasie z Berlin do Kiejdany. W systemie są połączenia autokarowe data i dzień tygodnia, godzina, przewoźnik cena za osobę, kolor czerwony informuje o aktualnej promocji. W każdym czasie można zmienić kryteria wyszukiwania (datę wyjazdu, datę powrotu, ilość pasażerów i rodzaj biletu) : Zmień parametry wyszukiwania, gdy chcesz zmienić miasto wyjazdu lub przyjazdu proszę kliknąć w nowe wyszukiwanie.

Sindbad jest największą firmą przewozową w naszym kraju, ponad 30 lat działalności firmy. W tym okresie zdobył duże grono klientów którzy chętnie podróżują tą marką, a także cenią usługi oferowane przez Sindbada. Oferta obejmuje przejazdy do trzystu dwudziestu miast na terenie Europy rozpoczynając wyjazd z ponad dwustu miast i miejscowości w kraju. Posiada około 200 nowoczesnych autobusów niemieckiej firm Setra, średni wiek autokarów nie przekracza 3 lata, tabor jest często udoskonalany i zakupywane są nowe autokary. W trakcie podróży dla pasażerów wyświetlany jest film, są dodatkowo zaplanowane przystanki jak na rozkładzie jazdy.

Jesteś zdecydowany na wyjazd do Kiejdany z Berlin wykorzystując naszą wyszukiwarkę za jej pomocą kupisz bilet autokarowy. Jeśli tylko masz problem lub pytanie nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na Państwa zapytania, dzwoniąc na podany powyżej telefon, albo wysłać pytanie na naszą skrzynkę pocztową ewentualnie napisać wiadomość w formularzu który znajdą Państwo na stronie kontakt. Cena jaką trzeba zapłacić za bilet jest uzależniona od terminu, doradzamy aby bilet zakupić parę dni przed planowanym wyjazdem, w wakacje i na święta gdy w wyszukiwarce można zobaczyć nowe połączenia i promocje. Proszę nie zapominać o aktualnych zniżkach, jak są w formularzu w czwartym kroku pod hasłem taryfy.

Przedstawione ceny biletów są cenami końcowymi i nie ma żadnych opłat lub prowizji. Firma Sindbad życzy udanej i bezpiecznej podróży.

Bilet autokarowy Sindbad Berlin Kiejdany

Zmień parametry wyszukiwania
Wybierz rodzaj biletu autokarowego
W jedną stronę
W dwie strony zaznacz gdy wybrałeś datę powrotu
Open (bilet otwarty)
Liczba pazażerów 1
Rodzaj: w jedną stronę


Nasze biuro
Kontakt
 
Popularne kierunki
Berlin
Hamburg
Leverkusen
Amsterdam
Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl

Opublikowane na stronach informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.