Logo Sindbad przewozy autokarowe
Bilety autokarowe Sindbad
0048 77 555 41 80
Poniedzialek - Sobota 9:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 21:00

Informacje COVID-19

Zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej, ruch graniczny w strefie Schengen, zgodnie ze swoją istotą, pozostaje płynny i odbywa się bez większych utrudnień, mimo wprowadzanych w związku z Covid-19 zmian wewnątrz krajów, do których realizujemy nasze połączenia.

 • CZY PRZED PODRÓŻĄ DO NIEMIEC JESTEM ZOBOWIĄZANY DO WYPEŁNIENIA JAKIEGOŚ FORMULARZA?
  Tak, zgodnie z przepisami w Niemczech, od 9 listopada, każdy pasażer zobowiązany jest do wypełnienia cyfrowej deklaracji wjazdu przed przekroczeniem granicy, znajdującej się pod tym linkiem www.einreiseanmeldung.de. Po wypełnieniu wymaganych pól, deklaracja zostanie zapisana w formacie PDF, a pasażer może zostać poproszony o jej okazanie. Zgromadzone informacje dotyczące pasażera i jego podróży oraz dane kontaktowe zostaną przekazane do urzędu ds. zdrowia publicznego właściwego dla miejsca pobytu, który może skontaktować się z każdą osobą, która deklaruje przyjazd do Niemiec.

 • CZY PODRÓŻUJĄC AUTOKAREM Z POLSKI DO NIEMIEC BĘDĘ MUSIAŁ ODBYĆ OBOWIĄZKOWĄ KWARANTANNĘ W NIEMCZECH?
  Aktualizacja 09.11.2020
  Wprowadzono nowe zasady dotyczące kwarantanny w Niemczech. Główne zmiany to:
  - skrócenie kwarantanny z 14 dni do 10 dni;
  - jednolite grupy osób wyłączone z obowiązku kwarantanny (np. osoby wjeżdżające do Niemiec lub do Polski do 24 godz. w ramach ruchu przygranicznego, osoby wjeżdżające w pilnych celach służbowych, pracownicy transgraniczni lub studenci/uczniowie podróżujący co tydzień, więcej na: gov.pl - informacje dot. Covid-19 w Niemczech);
  - brak możliwości zwolnienia z kwarantanny na podstawie negatywnego wyniku testu wykonanego 48 godz. przed wjazdem do Niemiec. Dopiero test wykonany 5 dni po wjeździe będzie zwalniał z dalszej kwarantanny;
  Ponadto, osoby podlegające kwarantannie powinny udać się po przyjeździe bezpośrednio do miejsca, w którym będą odbywały kwarantannę. Osoby będące w kwarantannie mogą wykonać test na obecność koronawirusa po 5 dniach. Negatywny wynik może zwolnić z dalszej kwarantanny.
  Prawnie wiążące są odpowiednie przepisy poszczególnych landów i ciągle możliwe są różnice w przepisach dot. kwarantanny (szczególnie w grupach wyjątków). W przypadku wątpliwości każdy pasażer powinien skontaktować się z właściwym urzędem ds. zdrowia.
  Dodatkowo, zgodnie z przepisami, od 9 listopada 2020, każdy pasażer zobowiązany jest do wypełnienia cyfrowej deklaracji wjazdu przed przekroczeniem granicy, znajdującej się pod tym linkiem www.einreiseanmeldung.de.
  Aktualizacja 22.10.2020 Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem władz poszczególnych landów, zwolnione z kwarantanny w Niemczech mogą być:
  - Osoby pozostające na terenie Niemiec maksymalnie 24 godziny;
  - Osoby podróżujące do Niemiec w celu podjęcia pracy, nauki lub szkolenia, pod warunkiem, że wracają do miejsca zamieszkania co najmniej raz w tygodniu i przestrzegają należycie zasad ochrony i higieny;
  - Osoby przejeżdżające tranzytem przez Niemcy;
  - Osoby przyjeżdzające do Niemiec z powodów rodzinnych (do krewnych pierwszego stopnia) na maksymalnie 72 godziny;
  - Osoby zatrudnione w transporcie towarów, przewozie osób oraz osoby pracujące w służbie zdrowia i przebywające na terenie Niemiec do 72 godzin;
  - Wysokiej rangi dyplomaci, przedstawiciele parlamentów i rządów, przebywający na terenie Niemiec do 72 godzin i przestrzegający zasad sanitarnych;
  - Osoby, które przedstawią negatywny wynik testu na Covid-19, wykonany na 48 h przed przyjazdem do Niemiec (kontakt z niemieckim Urzędem ds. zdrowia).
  Więcej szczegółów na stronie rządowej:
  https://www.gov.pl/web/niemcy/informacje-dot-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa-sars-cov-2-w-niemczech
  Pozostałe osoby, podróżujące z Polski do Niemiec, od 24 października 2020 (sobota), są zobowiązane do podania po przyjeździe do Niemiec swojego adres pobytu miejscowemu urzędowi ds. zdrowia oraz:
  - wykonania testu w samych Niemczech. Testy dla osób przybywających ze stref ryzyka są darmowe.
  Informacje o tym, gdzie można dokonać testu w pobliżu miejsca pobytu, otrzymać można pod numerem telefonu 116 117 lub po podaniu kodu pocztowego na stronie https://tools.rki.de/plztool/.
  W przypadku negatywnego wyniku testu, urząd ds. zdrowia decyduje o zniesieniu kwarantanny; lub
  - przedłożenia negatywnego wyniku testu (przeprowadzonego w ciągu ostatnich 48 godzin); lub
  - poddania się 14-dniowej kwarantannie.
  Informujemy że nasze połączenia realizujemy bez żadnych zmian, zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy.
  Aktualizacja 16.10.2020
  Informujemy, że województwa: kujawsko-pomorskie, małopolskie, podlaskie, pomorskie i świętokrzyskie będą od 17 października 2020 (sobota) uznawane w Niemczech za "strefy ryzyka".
  Oznacza to, że osoby przyjeżdżające do Niemiec z tych województw muszą zgłosić swój adres pobytu miejscowemu urzędowi ds. zdrowia i:
  - przedłożyć negatywny wynik testu (przeprowadzonego w ciągu ostatnich 48 godzin); lub
  - poddać się 14-dniowej kwarantannie; lub
  - poddać się testowi w samych Niemczech. Testy dla osób przybywających ze stref ryzyka są darmowe. Informacje o tym, gdzie można dokonać testu w pobliżu miejsca pobytu, otrzymać można pod numerem telefonu 116 117 lub po podaniu kodu pocztowego na stronie https://tools.rki.de/plztool/. W przypadku negatywnego wyniku testu, urząd ds. zdrowia decyduje o zniesieniu kwarantanny. Z obowiązku kwarantanny i testów zwolnione są m. in. osoby, które podróżują tranzytem przez Niemcy.
  Przeczytaj więcej:
  https://www.gov.pl/web/niemcy/informacje-dot-rozprzestrzeniania-sie-koronawirusa-sars-cov-2-w-niemczech
  Aktualizacja 18.06.2020
  Przyjazd z Polski do Niemiec nie podlega ograniczeniom. Przeczytaj więcej: https://www.gov.pl/web/niemcy/wprowadzenie-kontroli-granicznych-przez-niemcy-na-przejsciach-ladowych-z-austria-dania-francja-luksemburgiem-i-szwajcaria.

 • CZY PODRÓŻOWANIE AUTOKAREM W DOBIE PANDEMII JEST BEZPIECZNE?
  Kolejne badania dowodzą, że w dobie pandemii to autokar jest najbezpieczniejszym środkiem transportu. Potwierdzają to m.in najnowsze badania Instytutu Hermanna Rietschela na Politechnice Berlińskiej, a także niemieckiego Instytutu im. Roberta Kocha.
  W Niemczech, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, a także m.in. w Japonii i Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania, z których wynika, że ryzyko zakażenia w autobusach, a zwłaszcza autokarach jest znikome. Główną przyczyną jest bardzo skuteczna, całkowita wymiana powietrza, która w przypadku autokarów zajmuje jedynie 2 do 4 minut.
  Niemiecki Instytut im. Roberta Kocha prześledził ponad 55 tys. przypadków zachorowań na COVID-19. Badania wykazały, że w środkach komunikacji zbiorowej doszło jedynie do 90 zakażeń (0,2% całości). Zgodnie z wynikami tych badań, w Niemczech nie obowiązują limity liczby osób, a jedynie obowiązek zakrywania ust i nosa przez wszystkich pasażerów. Wyniki badań przeprowadzonych w pozostałych krajach również nie dały podstaw do wprowadzania limitów w komunikacji publicznej.
  W Polsce o ogniskach koronawirusa szczegółowo pisał Konkret24, który przeanalizował dane z 15 wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych, wskazujące jakie na danym terenie były ogniska zachorowań na COVID-19 oraz ile ich było. Żadna stacja epidemiologiczna nie wskazała nawet jednego przypadku potwierdzającego, że do zarażenia koronawirusem doszło bezpośrednio w środkach transportu. Pomimo to, na terenie Polski obowiązuje limit wypełnienia miejsc, nakazujący nam zapełnić jedynie 50% foteli. Obostrzenie to dotyczy zarówno autokarów, jak i busów do 9 miejsc.
  Zachęcamy do lektury artykułu poświęconego wynikom najnowszych badań dotyczących wymiany powietrza w autokarach Setra i Mercedes -> https://bit.ly/3ezsQTN

 • CZY SINDBAD REALIZUJE POŁĄCZENIA AUTOKAROWE NA TRASIE POLSKA-FRANCJA-POLSKA?
  Tak, firma Sindbad realizuje połączenia na trasie Polska-Francja-Polska, granice pozostają nadal otwarte. Aktualna lista połączeń oraz miast do których jeżdżą autokary Sindbad dostępna jest na naszej stronie pod linkiem https://www.sindbad.pl/pl/map

 • KTO JEST ZWOLNIONY Z OBOWIĄZKOWEJ KWARANTANNY W NIEMCZECH, PRZEWIDZIANEJ DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z 5 POLSKICH WOJEWÓDZTW?
  Zgodnie z rozporządzeniem, zwolnione z kwarantanny w Niemczech są:
  - Osoby pozostające na terenie Niemiec maksymalnie 24 godziny
  - Osoby podróżujące do Niemiec w celu podjęcia pracy, nauki lub szkolenia, pod warunkiem, że wracają do miejsca zamieszkania co najmniej raz w tygodniu i przestrzegają należycie zasad ochrony i higieny
  - Osoby przejeżdżające tranzytem przez Niemcy
  - Osoby przyjeżdzające do Niemiec z powodów rodzinnych (do krewnych pierwszego stopnia) na maksymalnie 72 godziny
  - Osoby zatrudnione w transporcie towarów, przewozie osób oraz osoby pracujące w służbie zdrowia i przebywające na terenie Niemiec do 72 godzin - Wysokiej rangi dyplomaci, przedstawiciele parlamentów i rządów, przebywający na terenie Niemiec do 72 godzin i przestrzegający zasad sanitarnych
  - Osoby, które przedstawią negatywny wynik testu na Covid-19, wykonany na 48 h przed przyjazdem do Niemiec (kontakt z niemieckim Urzędem ds. zdrowia)
  Więcej szczegółów na:
  https://www.bundesregierung.de/breg-de/aktuelles/musterquarantaeneverordnung--1798178

 • CZY NORWEGIA WPROWADZA Z DN. 15.08.2020 KWARANTANNĘ DLA PODRÓŻNYCH Z POLSKI?
  Z dniem 15.08.2020 Norwegia wprowadza obowiązek 10-dniowej kwarantanny dla podróżnych przyjeżdzających z Polski.
  Przeczytaj więcej
  https://www.fhi.no/en/news/2020/changes-in-travel-advice-from-15th-august/.

 • CZY JADĄC AUTOKAREM SINDBAD DO BELGII WYMAGANE SĄ JAKIEŚ DODATKOWE DOKUMENTY ZWIĄZANE Z COVID-19?
  Od 01.08.2020 (sobota) na terenie Belgii wprowadzono obowiązek wypełnienia formularza lokalizacyjnego.
  Pod tym linkiem możesz rozpocząć wypełnianie formularza online
  https://travel.info-coronavirus.be/public-health-passenger-locator-form
  Przypominamy, że pasażerowie są zobowiązani do wypełniania formularza najwcześniej na 48h przed rozpoczęciem podróży.

 • W JAKICH KRAJACH AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄ RESTRYKCJE DOTYCZĄCE WYPEŁNIENIA AUTOKARU W 50%?
  Aktualizacja 30.07.2020
  Aktualnie w żadnym.
  Ostatnim krajem który zniósł to obostrzenie były Włochy.
  Przeczytaj więcej
  http://www.confartigianato.bs.it/dpcm-14-luglio-2020-novita-legate-al-trasporto-passeggeri-effettuato-autobus/
  Aktualizacja 13.07.2020
  Na chwilę obecną restrykcje wypełnienia autokaru w 50% dotyczą przejazdu na terenie Włoch, ale za wyjątkiem regionu Trento i Vento, gdzie ta restrykcja została zniesiona.
  W związku z tym, część podróży na ternie Włoch odbywa się w pełnym obłożeniu autokaru, a część na wypełnieniu 50% - zgodnie z obowiązującymi restrykcjami wewnątrz Włoch.
  Aktualizacja 01.07.2020
  Na chwilę obecną restrykcje wypełnienia autokaru w 50% dotyczą przejazdu wyłącznie na terenie Włoch (restrykcje nie dotyczą przejazdu tranzytem przez ten kraj).
  Aktualizacja 16.06.2020
  Na chwilę obecną restrykcje wypełnienia autokaru w 50% dotyczą przejazdu na terenie Belgii, Holandii i Włoch (restrykcje nie dotyczą przejazdu tranzytem przez te kraje).

 • CZY SINDBAD JEŹDZI DO SZWAJCARII LUB AUSTRII?
  Tak, z radością informujemy że są już dostępne połączenia realizowane do Szwajcarii i Austrii.
  Aktualna lista połączeń oraz miast w Austrii i Szwajcarii do których jeżdżą autokary Sindbad dostępna jest na naszej stronie w systemie.

 • W JAKI SPOSÓB SINDBAD DBA O BEZPIECZEŃSTWO PASAŻERÓW PODCZAS PODRÓŻY AUTOKARAMI?
  W trosce o wspólne bezpieczeństwo naszych Pasażerów oraz załogi, na pokładach autokarów firmy Sindbad stosujemy najwyższe standardy i zasady:

  - oczekując na autokar zachowaj bezpieczny dystans pomiędzy osobami znajdującymi się na przystanku,
  - obowiązkowe jest podróżowanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy zasłaniającej usta i nos,
  - na pokładach naszych autokarów dostępne są środki do dezynfekcji rąk, a po każdym kursie autokary poddawane są kompleksowej dezynfekcji i ozonowaniu,
  - przed podróżą prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi dot. możliwości przekraczania granic oraz zaleceniami GIS,
  - przy zakupie biletu podaj swój numer telefonu i adres mailowy.

 • CZY PRZYJEŻDŻAJĄC AUTOKAREM SINDBAD Z ZAGRANICY DO POLSKI BĘDĘ MIAŁ KWARANTANNĘ?
  W trosce o wspólne bezpieczeństwo naszych Pasażerów oraz załogi, na pokładach autokarów firmy Sindbad stosujemy najwyższe standardy i zasady:

  - oczekując na autokar zachowaj bezpieczny dystans pomiędzy osobami znajdującymi się na przystanku,
  - obowiązkowe jest podróżowanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy zasłaniającej usta i nos,
  - na pokładach naszych autokarów dostępne są środki do dezynfekcji rąk, a po każdym kursie autokary poddawane są kompleksowej dezynfekcji i ozonowaniu,
  - przed podróżą prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi dot. możliwości przekraczania granic oraz zaleceniami GIS,
  - przy zakupie biletu podaj swój numer telefonu i adres mailowy.

 • CZY JADĄC Z POLSKI DO WIELKIEJ BRYTANII BĘDĘ MUSIAŁ ODBYĆ KWARANTANNĘ NA TERENIE WIELKIEJ BRYTANII?
  Aktualizacja 02.10.2020
  Od 1 października Polska została usunięta z listy krajów-korytarzy podróży. Oznacza to, że wszyscy przyjeżdzający do Anglii, Szkocji i Irlandii Północnej z Polski od 3 października od godz. 4 rano będą podlegać obowiązkowi poddania się 14-dniowej samoizolacji w zadeklarowanym przez siebie miejscu.
  Przeczytaj więcej
  https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/koronawirus-w-wielkiej-brytanii--zalecenia-dla-mieszkancow-oraz-podrozujacych2
  Aktualizacja 06.07.2020
  Z dniem 10.07.2020 zostaje zniesiony obowiązek kwarantanny dla osób przyjeżdżających z Polski do Anglii.
  Nie zostaje natomiast zniesiony obowiązek wypełnienia formularza, który od 10.07.2020 będzie nazywać się formularzem lokalizacyjnym.
  Pod tym linkiem możesz rozpocząć wypełnianie formularza online https://www.gov.uk/provide-journey-contact-details-before-travel-uk
  Przypominamy, że pasażerowie są nadal zobowiązani do wypełniania formularza najwcześniej na 48h przed rozpoczęciem podróży.
  Aktualizacja 05.06.2020
  Z dniem 08.06.2020 Wielka Brytania wprowadza obowiązek 14-dniowej kwarantanny dla wszystkich przyjeżdżających.
  Informacje związane z wypełnianiem obowiązkowej deklaracji dotyczącej kwarantanny, która jest wymagana do okazania podczas kontroli granicznej, wjeżdżając na teren Wielkiej Brytanii, a także informacje o tym kto może być z niej zwolniony można znaleźć na stronie https://www.gov.uk/uk-border-control
  Pod tym linkiem możesz rozpocząć wypełniania deklaracji online https://www.gov.uk/provide-journey-contact-details-before-travel-uk
  Jednocześnie informujemy, że większość państw europejskich zniosła już obowiązek odbycia kwarantanny.
  Aktualizacja 27.05.2020
  Informacja dla osób przybywających do Wielkiej Brytanii
  Rząd brytyjski planuje wprowadzenie od 8 czerwca br. obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny dla osób przybywających do Wielkiej Brytanii z zagranicy.
  Przeczytaj więcej
  https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/koronawirus-w-wielkiej-brytanii--zalecenia-dla-mieszkancow-oraz-podrozujacych2
  Aktualizacja 16.05.2020
  Nie, według informacji na stronie www.gov.pl zgodnie z decyzją rządu Wielkiej Brytanii obowiązkowa kwarantanna dotyczy tylko osób przylatujących do Wielkiej Brytanii samolotem.
  Przeczytaj więcej
  https://www.gov.pl/web/wielkabrytania/koronawirus-w-wielkiej-brytanii--zalecenia-dla-mieszkancow-oraz-podrozujacych2

 • JAKIE OGRANICZENIA MOGĄ SPOTKAĆ PASAŻERA SINDBAD PRZYJEŻDZAJĄCEGO DO FRANCJI?
  Aktualnie nie obowiązują żadne ograniczenia w poruszaniu się po terenie Francji. Przeczytaj więcej: https://www.gov.pl/web/francja/koronawirus---informacje-dla-podrozujacych-z-i-przez-francje

 • W JAKI SPOSÓB AUTOKAR POKONUJE ODCINEK MORSKI NA TRASIE DO/Z WIELKIEJ BRYTANII?
  Zwyczajowo przejazd odbywa się Eurotunelem.

 • CZY MOJA 15-LETNIA SIOSTRA MOŻE SAMA PRZYJECHAĆ Z POLSKI DO MNIE DO WIELKIEJ BRYTANII?
  Aktualizacja 16.06.
  Nie. Zgodnie z naszym regulaminem w przypadku podróży do/z Wielkiej Brytanii, Włoch i Ukrainy osoba musi mieć ukończone 16 lat.
  Do pozostałych krajów UE nieletni musi mieć skończone 12 lat. Opiekunowie odprowadzający dzieci na odjazd autokaru zobowiązani są podpisać dostępny pod linkiem „Wniosek dotyczący przewozu osób nieletnich”
  W przypadku podróży do Wielkiej Brytanii (od 16 roku życia) wymagane są także kopie dokumentów tożsamości rodziców dziecka.
  Aktualizacja 16.05.
  Nie. Zgodnie z naszym regulaminem w przypadku podróży do Wielkiej Brytanii, Włoch i Ukrainy osoba musi mieć ukończone 16 lat.
  Do pozostałych krajów UE nieletni musi mieć skończone 13 lat. Zgodnie z informacją na stronie www.gov.pl, wszystkie osoby poniżej 13 roku życia nie mogą wychodzić z domu bez opieki osoby dorosłej.
  Przeczytaj więcej https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

 • CZY MUSZĘ JECHAĆ PRZEZ CAŁĄ DROGĘ W MASECZCE?
  Aktualizacja 21.05.2020
  Tak, zgodnie z zaleceniami sanitarnymi maseczka jest obowiązkowa.
  Przeczytaj więcej https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos.

 • CZY OBECNIE NA POKŁADZIE AUTOKARU DOSTĘPNY JEST MINIBAREK Z KAWĄ I HERBATĄ?
  Dla wspólnego bezpieczeństwa pasażerów i załogi barek jest zamknięty do odwołania.

 • W JAKI SPOSÓB MOGĘ TERAZ KUPIĆ BILET?
  - Na naszej stronie www.bilety-autokarowe-sindbad.pl - Infolinia Sindbad pod numerem +48 77 555 41 80

 • MOJA MAMA WRACA DO POLSKI Z FRANCJI, GDZIE BYŁA U MNIE W ODWIEDZINACH. CZY BĘDZIE MUSIAŁA ODBYĆ KWARANTANNĘ?
  Aktualizacja 12.06.2020
  NIE, od soboty 13.06.2020 Polacy po powrocie do kraju nie będą musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny. Również obywatele Unii Europejskiej będą mogli bez przeszkód wjeżdżać do Polski.
  Przeczytaj więcej:
  https://www.gov.pl/web/koronawirus/13-czerwca-otwieramy-granice--kontrole-tylko-wyrywkowo

 • JESTEM STUDENTKĄ NA UCZELNI NIEMIECKIEJ, ALE MIESZKAM W POLSCE I CHCĘ PRZYJECHAĆ DO POLSKI Z FRANKFURTU NA WYMIANĘ MIĘDZYUCZELNIANĄ. CZY BĘDĘ MIAŁA KWARANTANNĘ ?
  Aktualizacja 12.06.2020
  NIE, od soboty 13.06.2020 Polacy po powrocie do kraju nie będą musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny. Również obywatele Unii Europejskiej będą mogli bez przeszkód wjeżdżać do Polski.
  Przeczytaj więcej
  https://www.gov.pl/web/koronawirus/13-czerwca-otwieramy-granice--kontrole-tylko-wyrywkowo

 • MAM PROBLEMY Z ODDYCHANIEM. CZY MUSZĘ PODRÓŻOWAĆ W MASECZCE?
  Aktualizacja 21.05.2020
  Nie, zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia osoby, które mają problemy z oddychaniem (okazanie orzeczenia lub zaświadczenia nie jest wymagane) nie mają obowiązku noszenia maseczki.
  Przeczytaj więcej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos

 • CZY TOALETY NA POKŁADACH AUTOKARÓW SĄ CZYNNE W OBECNEJ SYTUACJI?
  Tak są czynne i regularnie dezynfekowane po zakończonym kursie

 • OD KIEDY BĘDĄ OTWARTE GRANICE DO/Z WŁOCH I OD KIEDY SINDBAD BĘDZIE TAM JEŹDZIŁ?
  Aktualizacja 21.05.2020
  Od 3 czerwca br. planowane jest zniesienie ograniczeń w ruchu granicznym do/z Włoch i w przemieszczaniu się pomiędzy regionami a także od tej daty dostępna jest oferta do / z Włoch.
  Przeczytaj więcej:
  https://www.gov.pl/web/wlochy/sytuacja-epidemiologiczna-w-polnocnych-wloszech-w-zwiazku-z-koronawirusem-covid-19

 • KIEDY SINDBAD BĘDZIE JEŹDZIŁ DO DANII, NORWEGII LUB SZWECJI?
  Aktualizacja 13.07.2020
  Tak, z radością informujemy, że od 18.07 realizować będziemy połączenia do/z Danii, Szwecji i Norwegii.
  Pierwszy wyjazd z Polski odbędzie się 18 lipca 2020 roku (sobota). Natomiast pierwszy powrót do Polski z tych krajów odbędzie się 20 lipca 2020 (poniedziałek).
  Aktualna lista połączeń oraz miast w Danii, Szwecji i Norwegii do których jeżdżą autokary Sindbad dostępna jest na naszej stronie pod linkiem https://www.sindbad.pl/pl/map.
  Przypominamy o zapoznaniu się przed podróżą z wytycznymi dot. przekroczenia granic w/w państwa, szczegóły można znaleźć :
  Dania - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/dania
  Norwegia - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/norwegia
  Szwecja - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/szwecja

Copyright © 2012-2017 www.Bilety-Autokarowe-Sindbad.pl